Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Kviečiame į diskusiją apie Europos Sąjungą su Visagino gyventojais

Sukurta 2018.11.05 / Atnaujinta 2018.11.05 14:22

Lapkričio 9 dieną, 16:30 val. Lietuvos užsienio reikalų ministerija kartu su Vilniaus politikos analizės institutu ir Visagino trečiojo amžiaus universitetu Visagino gyventojus ir miesto svečius kvies į neformalią diskusiją „Lietuva Europos Sąjungoje: narystės reikšmė ir dabarties iššūkiai“. Diskusija vyks Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre, adresu Festivalio g. 7.

Į visaginiečiams kylančius klausimus atsakys bei jiems rūpimomis temomis diskutuos Vilniaus politikos analizės instituto ekspertai: Europos saugumo programos vadovas Simas Čelutka, medijų programos ekspertas Donatas Puslys ir gero valdymo programos ekspertas Algirdas Davidavičius.

Lietuva yra lygiavertė Europos Sąjungos valstybė narė, o Lietuvos žmonės – Europos Sąjungos piliečiai jau beveik 15 metų. Nors lietuviai Europos Sąjungą vertina kone palankiausiai visoje Europoje, tačiau yra labai svarbu išgirsti ir visų piliečių, tame tarpe ir visaginiečių, lūkesčius, nuomonę apie bendriją, ateities vizijas ir nuogąstavimus. Kokie yra Europos Sąjungos iššūkiai? Kokie mitai apie Europos Sąjunga yra girdimi visuomenėje? Dėl ko nerimauja Europos Sąjungos piliečiai? Kokia yra Europos Sąjungos ateitis? Koks Lietuvos vaidmuo ir mūsų šalies pozicija formuojant ir kuriant Europą? Į šiuos bei kitus Visagino gyventojams rūpimus klausimus mėgins atsakyti diskusijos dalyviai.

Diskusija „Lietuva Europos Sąjungoje: narystės reikšmė ir dabarties iššūkiai“ – Užsienio reikalų ministerijos renginių ciklo ,,Mano Europa“ dalis, kurie organizuojami Europos Sąjungoje šiuo metu vykstančios Piliečių dialogų iniciatyvos kontekste. Iniciatyvos tikslas – viešose diskusijose su visuomene išsiaiškinti, kaip kiekviena valstybė narė įsivaizduoja Europos Sąjungos projektą ir jo ateitį, kokie klausimai svarbiausi.

Daugiau informacijos apie ,,Mano Europa“ ir piliečių dialogus rasite čia.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
Klaipėda2.jpg

Gegužės 9 dieną Europos dienos proga Lietuvos užsienio reikalų ministerija ir Klaipėdos miesto savivaldybė klaipėdiečius kvietė į viešą diskusiją „Kaip Brexit pakeis mano gyvenimą?“, vykusią Klaipėdos universitete.

Daugiašaliai santykiai »

Gegužės 9 dieną, 18 val. Užsienio reikalų ministerija kartu su Klaipėdos miesto savivaldybe klaipėdiečius ir miesto svečius kvies į neformalią diskusiją „Kaip Brexit pakeis mano gyvenimą?“. Diskusija vyks Klaipėdos universiteto Auloje, adresu Herkaus Manto g. 84.

Ministerijos naujienos »
rrr007.jpg

Lapkričio 12 dieną Ukmergėje užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo diskusijoje „Europos Sąjunga: kaip išlikti vieningiems?“. Susitikime su ukmergiškiais siekta išklausyti jų nuomones apie Europos Sąjungą ir išgirsti jų  lūkesčius dėl ES ateities.

Daugiašaliai santykiai »

Lapkričio 12 dieną, 16 val. Lietuvos užsienio reikalų ministerija kartu su Ukmergės miesto savivaldybe Ukmergės miesto gyventojus ir miesto svečius kvies į neformalią diskusiją „Europos Sąjunga: kaip išlikti vieningiems?“. Diskusija vyks Ukmergės kraštotyros muziejuje, adresu Kęstučio a. 9.

Ministerijos naujienos »

Lapkričio 6 dieną, 13:30 val. Lietuvos užsienio reikalų ministerija Tauragės moksleivius bei kitus jaunimo atstovus kvies į diskusiją „Europos Sąjungos ateitis ir jaunimo vaidmuo ją kuriant”. Diskusija vyks Tauragės televizijos studijoje, adresu Televizijos g. 5.

Ministerijos naujienos »

Lapkričio 6 dieną, 11 val. Lietuvos užsienio reikalų ministerija kartu su Jurbarko miesto savivaldybe ir Jurbarko Švietimo centru Jurbarko miesto gyventojus ir miesto svečius kvies į neformalią diskusiją „Europos pusryčiai: nuo kultūros iki saugumo – kas svarbu kiekvienam europiečiui?“. Diskusija vyks Jurbarko švietimo centre, adresu Dariaus ir Girėno 120 A.

Ministerijos naujienos »

Naujienlaiškio prenumerata