Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

L. Linkevičius pasveikino naujai paskirtą Airijos užsienio reikalų ir prekybos ministrą

Sukurta 2017.06.16 / Atnaujinta 2017.06.16 14:00

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 16 dieną pasveikino naują Airijos užsienio reikalų ir prekybos ministrą Simoną Coveney.

Sveikinimo laiške Lietuvos užsienio reikalų ministras pasidžiaugė draugiškais ir konstruktyviais dvišaliais Lietuvos ir Airijos santykiais, glaudžiu bendradarbiavimu siekiant bendrų tikslų Europos Sąjungoje.

L. Linkevičius taip pat pabrėžė energingos ir dinamiškos lietuvių bendruomenės Airijoje indėlį, kuris  praturtina ir jungia mūsų šalis.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
20180213_185458.jpg

Vasario 13 dieną didžiausiame Airijos universitete University College Dublin atidaryta Izraelio, Lietuvos, Japonijos ir Nyderlandų ambasadų surengta paroda „Daugiau negu pareiga. Diplomatai – Pasaulio Teisuoliai“ („Beyond Duty. Diplomats recognized as Righteous Among the Nations“).

Atstovybių naujienos »

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius vasario 11-13 dienomis su darbo vizitu lankysis Airijoje.

Dvišaliai santykiai »
1.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje sausio 26-28 dienomis dalyvavo didžiausioje Airijos turizmo parodoje „Holiday World Show 2018“. Tai jau ketvirtas kartas, kai ambasada kartu su partneriais iš Lietuvos pristato Airijos gyventojams turizmo galimybes visoje Lietuvoje.

su svietimo ministru.jpg

Gruodžio pradžioje Airijos švietimo ministro Richard Bruton pristatytoje naujoje Airijos užsienio kalbų mokymo strategijoje 2017-2026 metams ir jos įgyvendinimo plane lietuvių kalba paskelbta viena iš 4 prioritetinių užsienio kalbų bendrojo lavinimo mokyklose.

Atstovybių naujienos »
prie paminklo2a.jpg

Rugsėjo 30 dieną Airijos Mayo grafystės Ballinrobe mieste buvo iškilmingai paminėtos 82-osios lakūno Felikso Vaitkaus didvyriško skrydžio per Atlanto vandenyną iš Niujorko į Ballinrobe metinės.

Atstovybių naujienos »
Meilunas skiriamieji.jpg

Rugsėjo 21 dieną Lietuvos Respublikos ambasadorius Airijoje  Egidijus Meilūnas įteikė skiriamuosius raštus Airijos Prezidentui Michael Daniel Higgins.

Atstovybių naujienos »

Naujienlaiškio prenumerata