Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

L. Linkevičius pasveikino naująjį Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretorių

Sukurta 2019.07.25 / Atnaujinta 2019.07.25 16:56

Laikinai einantis pareigas užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 25 dieną pasveikino naujai paskirtą Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretorių Dominicą Raabą ir palinkėjo didžiausios sėkmės einant šias atsakingas pareigas.

„Lietuva buvo ir išliks Jungtinės Karalystės sąjungininke ne tik pakilimo laikotarpiais, bet ir vyraujant sunkumams. Tikiuosi, kad dvišalių santykių dinamika, kaip ir iki šiol, vystysis pozityvia linkme bei toliau glaudžiai bendradarbiausime įvairiuose regioniniuose formatuose“, – akcentavo L. Linkevičius.

Sveikinimo laiške ministras pabrėžė, kad Lietuvos ir Jungtinės Karalystės pozicijos įvairiais politiniais ir saugumo klausimais sutampa. Ministras padėkojo už britų karių dislokavimą NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinėje grupėje bei dalyvavimą NATO oro policijos misijose Baltijos šalyse. Ministras taip pat paminėjo lietuvių bendruomenę Jungtinėje Karalystėje, kuri abi šalis jungia stipriu ryšiu.

Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretorius D. Raabas buvo paskirtas naujojo Ministro Pirmininko Boriso Johnsono. Prieš tai D. Raabas ėjo Išstojimo iš Europos Sąjungos sekretoriaus pareigas. 

Susijusios naujienos Visos naujienos »
DSC_6388.jpg

Rugpjūčio 28 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su darbą Lietuvoje baigiančia Jungtinės Karalystės ambasadore Lietuvai Claire Lawrence.

Media 5 lt delegacija.jpg

Liepos 10 dieną Londone prasidėjusioje aukšto lygio tarptautinėje konferencijoje Lietuva prisijungė prie tarptautinės deklaracijos, kuria šalys įsipareigoja dėti daugiau pastangų ginant žiniasklaidos laisvę ir užtikrinant žurnalistų saugumą.

Atstovybių naujienos »
pagrindine 5.jpg

Gegužės 3 dieną Lietuvos ambasadorius Jungtinėje Karalystėje Renatas Norkus įteikė prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimą 90-ąjį jubiliejų švenčiančiai, nuo 1970-ųjų metų Jungtinėje Karalystėje gyvenančiai, Lietuvos pianistei, pedagogei, Londono karališkosios muzikos akademijos profesorei Sulamitai Aronovsky (Kaporaitei-Žiūraitienei).

Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
pirma.jpg

Gegužės 2 dieną Londono Lankasterio rūmuose įvyko iškilmingas priėmimas, skirtas seniausios Europos rašytinės konstitucijos dienai ir Abiejų Tautų Respublikos diplomatinio atstovavimo Jungtinėje karalystėje 250-ųjų sukakčiai pažymėti.

Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
42291790265_3e8e876d72_o.jpg

Vasario 18 dieną ministras Linas Linkevičius susitikime su Europos Sąjungos vyriausiuoju derybininku „Brexit“ klausimais Michelu Barnieriu aptarė derybų eigą ir svarbiausius Lietuvos interesus. 

Daugiašaliai santykiai »

Vasario 13 dieną vykusiame Vyriausybės pasitarime pritarta Užsienio reikalų ministerijos teiktam nacionalinių teisėkūros priemonių sąvadui. Jame – ministerijų siūlymai dėl įstatymų ir kiti teisės aktų, kurie bus keičiami Lietuvoje rengiantis galimam Jungtinės Karalystės (JK) išstojimui iš ES be susitarimo.

Europos Sąjunga »

Naujienlaiškio prenumerata