Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

L. Linkevičius su Moldovos ministre pirmininke aptarė situaciją šalyje

Sukurta 2019.08.22 / Atnaujinta 2019.08.22 10:26
   L. Linkevičius su Moldovos ministre pirmininke aptarė situaciją šalyje
   L. Linkevičius su Moldovos ministre pirmininke aptarė situaciją šalyje

   Rugpjūčio 22 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Vilniuje susitiko su Moldovos ministre pirmininke Maia Sandu, su kuria aptarė Moldovos vidaus situaciją, naujosios Moldovos vyriausybės vidaus ir užsienio politikos prioritetus, pasikeitė nuomonėmis dėl regiono saugumo situacijos.

   „Lietuva nuosekliai remia Moldovos eurointegracijos siekius ir progresyvias reformas“, – teigė ministras, pažymėdamas, kad Moldova yra svarbi Lietuvos partnerė, kuriai skiriama daug dėmesio.

   M. Sandu padėkojo už nuoseklią Lietuvos paramą Moldovai, pažymėjo, kad Lietuvos užsienio reikalų ministras buvo pirmasis Europos Sąjungos (ES) ministras, apsilankęs Moldovoje po naujos Vyriausybės suformavimo. M. Sandu pabrėžė, kad jos vadovaujama Vyriausybė planuoja griežtinti kovą prieš korupciją, vykdyti europines reformas ir įgyvendinti ES ir Moldovos Asociacijos susitarimą.

   Moldovos ministrė pirmininkė M. Sandu lankosi Lietuvoje prezidento Valdo Adamkaus kvietimu.  Ji dalyvaus tarptautinėje konferencijoje, susitiks su prezidentu Gitanu Nausėda ir ministru pirmininku Sauliumi Skverneliu.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   Moldova5.jpg

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugpjūčio 27 dieną pasveikino Moldovos kolegą Nicu Popescu ir visus Moldovos žmones Nepriklausomybės dienos proga.

   Dvišaliai santykiai »
   Susitikimas su prezidentu.jpg

   Birželio 27 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su aukščiausiais Moldovos pareigūnais ir opozicijos atstovais. Vizito Kišiniove metu aptartos Moldovos politinės aktualijos, europinių reformų darbotvarkė ir dvišaliai santykiai.

   Dvišaliai santykiai »

   Birželio 27 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius lankysis Kišiniove, Moldovoje,  kur susitiks su prezidentu Igoriu Dodonu, šį mėnesį paskirtais Vyriausybės, Užsienio reikalų ir integracijos, Vidaus reikalų ministerijų vadovais ir opozicinės Demokratų partijos atstovais.

   Dvišaliai santykiai »

   Birželio 17 dieną Liuksemburge vykstančios ES Užsienio reikalų tarybos metu ministras Linas Linkevičius teigė, kad Lietuva su nerimu stebi įvykius sudėtingą krizę išgyvenančioje Moldovoje, ir akcentavo politinio dialogo svarbą taikaus valdžios perdavimo procese.

   Europos Sąjunga »

   Birželio 10 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius aptarė Moldovoje susidariusią politinę krizę su birželio 8 dieną Moldovos parlamento patvirtintos vyriausybės ministre pirmininke, „Veiksmo ir solidarumo“ partijos vadove Maja Sandu.

   Ministerijos naujienos »
   URT.jpg

   Kovo 18 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje Briuselyje. Ministrai aptarė situaciją Moldovoje, diskutavo dėl Europos Sąjungos (ES) santykių su Kinija.

   Daugiašaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata