Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Latvijos atstovams pristatytos Klaipėdos turizmo galimybės

Sukurta 2021.02.24 / Atnaujinta 2021.02.24 13:25
  Latvijos atstovams pristatytos Klaipėdos turizmo galimybės

  Vasario 24 dieną Latvijos turizmo įmonių atstovams pristatytos Klaipėdos regiono turizmo galimybės.

  „Atšaukus tarptautinių kelionių ribojimus tarp kaimyninių šalių, atsivers naujos galimybės abiejų šalių piliečiams atrasti vieni kitus iš naujo“, - teigė Lietuvos ambasadorius Latvijoje Artūras Žurauskas.

  Klaipėdos turizmo centro direktorė Romena Savickienė išsamiai nušvietė ne tik esamus, bet ir būsimus traukos objektus vakarų Lietuvoje, Klaipėdoje ar Neringoje. Regiono turizmo informacijos centrų, kultūros bei turizmo organizacijų atstovai aktyviai bendravo su renginio dalyviais, atsakė į jų klausimus bei kvietė išnaudoti galimybes aplankyti Lietuvos pamario kraštą.  

  Prezentacijos metu pristatyti Klaipėdos miesto, Palangos, Neringos kurortų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, ir Šilutės rajonų turizmo ištekliai, galimybės, naujos turizmo infrastruktūros objektai, paslaugos bei jų paketai, planuojami renginiai.

  Renginyje, organizuotame bendradarbiaujant Klaipėdos turizmo informacijos centrui ir Lietuvos ambasadai Latvijoje,  dalyvavo 24 Latvijos turizmo įmonių, agentūrų ir asociacijų atstovai, su kuriais užmegzti nauji ar atnaujinti esami verslo ryšiai ar kontaktai.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG-20210415-WA0006.jpg

  Balandžio 15 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis kartu su Latvijos ir Estijos kolegomis Edgaru Rinkevičiumi ir Eva-Maria Liimets vizito Kijeve (Ukrainoje) metu susitiko su Aukščiausiosios Rados pirmininku Dmytro Razumkovu, ministru pirmininku Denysu Shmyhalu, ministro pirmininko pavaduotoja Europos ir euroatlantinei integracijai Olha Stefanishyna,  užsienio reikalų ministru Dmytro Kuleba ir gynybos ministru Andrii Taranu.

  Daugiašaliai santykiai »

  Atsižvelgdami į tebesitęsiantį Rusijos agresijos rytų Ukrainoje eskalavimą ir karinių pajėgų telkimą prie Ukrainos sienų, mes, Estijos Respublikos, Latvijos Respublikos, Lietuvos Respublikos ir Ukrainos Respublikos užsienio reikalų ministrai,

  atsižvelgdami į glaudžius mūsų valstybių tarpusavio draugystės, partnerystės ir bendradarbiavimo ryšius, 

  siekdami užtikrinti stabilumą ir saugumą euroatlantinėje erdvėje,

  suvokdami Rusijos Federacijos agresyvios politikos keliamas grėsmes visam Europos žemynui

  Daugiašaliai santykiai »
  004 Baltijos šalių URM Vilniaus oro uoste .JPG

  Balandžio 15 dieną Lietuvos, Latvijos ir Estijos užsienio reikalų ministrai išvyko solidarumo vizito į Ukrainą. Vizito metu planuojami Baltijos šalių diplomatijos vadovų susitikimai su Ukrainos vadovybe, vicepremjere Europos ir euroatlantinei integracijai, užsienio reikalų ir gynybos ministrais.

  Daugiašaliai santykiai »

  Balandžio 15 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis kartu su Latvijos užsienio reikalų ministru Edgaru Rinkevičiumi ir Estijos užsienio reikalų ministre Eva-Maria Liimets lankysis Kijeve. Ministrai vyks vienu lėktuvu iš Vilniaus ketvirtadienį anksti ryte.

  Daugiašaliai santykiai »

  Kovo 10 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis lankysis Taline (Estijoje), kur dalyvaus trijų Baltijos šalių ir Jungtinės Karalystės užsienio reikalų ministrų susitikime.

  Daugiašaliai santykiai »

  Vasario 12 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis su darbo vizitu lankysis Latvijoje.

  Dvišaliai santykiai »