Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuva smerkia smurto aktą Gruzijos priešrinkiminiu laikotarpiu

Sukurta 2016.10.05 / Atnaujinta 2016.10.05 16:41

Užsienio reikalų ministerija griežtai smerkia Tbilisyje vakar įvykdytą Gruzijos parlamento nario automobilio susprogdinimą, kurio metu buvo sužaloti žmonės. Tokie incidentai gali destabilizuoti padėtį šalyje demokratinio priešrinkiminio proceso metu.

Užsienio reikalų ministerija teigiamai vertina Gruzijos vyriausybės pasiryžimą nedelsiant pradėti įvykio tyrimą, ragina vyriausybę surasti ir nubausti kaltuosius, o visas politines jėgas dėti pastangas, siekiant susilaikyti nuo prievartos ir laikytis rimties, taip užkertant kelią įvairioms provokacijoms ir užtikrinant demokratiniams rinkimams būtiną saugią aplinką.

Lietuva pabrėžia, kad demokratinių rinkimų standartų užtikrinimo rinkimuose tąsa – būtina sąlyga Gruzijos klestėjimui, stabilumui, europinei ir euroatlantinei integracijai. Provokacijos ir smurto incidentai neturi sukliudyti įtvirtinti jau pasiektą ženklią Gruzijos pažangą.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
Su Radviliskio meru.JPG

Lietuvos ambasadorius Sakartvele Giedrius Puodžiūnas šį savaitgalį vykusios Chašurio miesto šventės metu už išskirtinę Lietuvos ambasados partnerystę, bendrų projektų inicijavimą ir įgyvendinimą paskelbtas miesto garbės piliečiu.

Dvišaliai santykiai »
1.jpg

Rugsėjo 17 dieną užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius su Lietuvoje viešinčia Sakartvelo (Gruzijos) parlamento delegacija aptarė Sakartvelo pažangą siekiant integracijos į Europos Sąjungą ir NATO, atkreipė dėmesį į parlamento vaidmenį įgyvendinant būtinas reformas.

Dvišaliai santykiai »
ministras Tbilisyje.JPG

Rugsėjo 11 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo tarptautinėje Tbilisio konferencijoje, kur su Floridos tarptautinio universiteto atstovu Davidu Krameriu bei kitais į renginį atvykusiais politikais ir ekspertais diskutavo apie Europos saugumą.

Dvišaliai santykiai »

Rugsėjo 10-12 dienomis Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius lankysis Sakartvele (Gruzijoje), kur dalyvaus tarptautinėje Tbilisio konferencijoje ir susitiks su aukščiausiais šalies pareigūnais.

Dvišaliai santykiai »
linija.jpg

Rugpjūčio 6-7 dienomis Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kartu su Lenkijos ir Latvijos užsienio reikalų ministrais Jaceku Czaputowicziumi ir Edgaru Rinkevičiumi bei Ukrainos vicepremjeru Pavlo Rozenko lankosi Sakartvele (Gruzijoje), kur mini dešimtąsias Rusijos agresijos prieš Sakartvelą metines. 

Ministerijos naujienos »

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kartu su Lenkijos užsienio reikalų ministru Jaceku Czaputowicziumi, Latvijos užsienio reikalų ministru Edgaru Rinkevičiumi ir Ukrainos vicepremjeru Pavlo Rozenko rugpūčio 6-7 dienomis lankysis Sakartvele (Gruzijoje), kur bus minimos 10-tosios Rusijos agresijos prieš Sakartvelą metinės. Vizito tikslas – išreikšti tvirtą ir nuoseklią paramą Sakartvelo suverenitetui ir teritoriniam vientisumui.

Ministerijos naujienos »

Naujienlaiškio prenumerata