Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Indijos Respublikos prezidentui

Sukurta 2018.09.20 / Atnaujinta 2018.09.20 13:56
   Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Indijos Respublikos prezidentui
   Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Indijos Respublikos prezidentui
   Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Indijos Respublikos prezidentui

   Rugsėjo 20 dieną Delyje Lietuvos Respublikos ambasadorius Indijos Respublikoje Julius Pranevičius įteikė skiriamuosius raštus Indijos Respublikos Prezidentui Ramui Nathui Kovindui.

   Pokalbyje, vykusiame po raštų įteikimo ceremonijos, Prezidentas ir ambasadorius aptarė būdus, kaip toliau skatinti glaudų Lietuvos ir Indijos bendradarbiavimą. Buvo pasidžiaugta, kad Lietuvą ir Indiją jungia bendros vertybės, lietuvių ir sanskrito kalbų panašumas, ir tikimasi, kad augantis studentų iš Indijos skaičius Lietuvoje dar prisidės prie santykių gilinimo. Taip pat buvo aptartos verslo vystymo tarp šalių galimybės.

   Pokalbio metu buvo sutarta, kad kitais metais Lietuva prisidės prie Mahatma Gandi 150-ųjų gimimo metinių minėjimo. Jo propaguotos taikaus pasipriešinimo vertybės buvo svarbios ne tik Indijos, bet ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui.

   Julius Pranevičius yra trečiasis Lietuvos ambasadorius Indijoje. Lietuvos ambasada Indijoje įkurta 2008 metais.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   003.jpg

   Lapkričio 28 dieną Lietuvos ambasadoje Indijoje įvyko tapybos darbų parodos „Atvirukai iš Rusnės“ atidarymas. Delio meno mylėtojams, vietos verslo atstovams ir ambasados draugams buvo pristatyti dailininkų iš Vokietijos, Lietuvos, Gruzijos, ir Indijos darbai.

   Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
   Nuotrauka 3.jpg

   Spalio 26 dieną Užsienio reikalų ministerijoje surengtas susitikimas–diskusija su Indijos verslo atstovais tema „Skaitmeninė rinkodara Indijoje – iššūkiai ir galimybės“.

   Ekonominiai santykiai »
   su indijos amb2.jpg

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugpjūčio 27 dieną susitiko su naujuoju Indijos ambasadoriumi Lietuvai, reziduojančiu Varšuvoje, Tsewang Namgyal.

   Dvišaliai santykiai »
   India3.jpg

   Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Indijos Respublikos išorinių reikalų ministrę Sushmą Swaraj ir Korėjos Respublikos užsienio reikalų ministrę Kang Kyung-Wha su šių šalių nacionalinėmis šventėmis.

   Dvišaliai santykiai »
   Simtmecio priemimas Indijoje 06.jpg

   Vasario 1 dieną Delyje, Indijoje, vyko atkurtos Lietuvos šimtmečio renginys, į kurį susirinko Indijos vyriausybės, verslo, kultūros ir žiniasklaidos atstovai, užsienio šalių diplomatai, Indijoje gyvenantys ir dirbantys lietuviai.

   Atstovybių naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata