Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Indijos Respublikos prezidentui

Sukurta 2018.09.20 / Atnaujinta 2018.09.20 13:56
   Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Indijos Respublikos prezidentui
   Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Indijos Respublikos prezidentui
   Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Indijos Respublikos prezidentui

   Rugsėjo 20 dieną Delyje Lietuvos Respublikos ambasadorius Indijos Respublikoje Julius Pranevičius įteikė skiriamuosius raštus Indijos Respublikos Prezidentui Ramui Nathui Kovindui.

   Pokalbyje, vykusiame po raštų įteikimo ceremonijos, Prezidentas ir ambasadorius aptarė būdus, kaip toliau skatinti glaudų Lietuvos ir Indijos bendradarbiavimą. Buvo pasidžiaugta, kad Lietuvą ir Indiją jungia bendros vertybės, lietuvių ir sanskrito kalbų panašumas, ir tikimasi, kad augantis studentų iš Indijos skaičius Lietuvoje dar prisidės prie santykių gilinimo. Taip pat buvo aptartos verslo vystymo tarp šalių galimybės.

   Pokalbio metu buvo sutarta, kad kitais metais Lietuva prisidės prie Mahatma Gandi 150-ųjų gimimo metinių minėjimo. Jo propaguotos taikaus pasipriešinimo vertybės buvo svarbios ne tik Indijos, bet ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui.

   Julius Pranevičius yra trečiasis Lietuvos ambasadorius Indijoje. Lietuvos ambasada Indijoje įkurta 2008 metais.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   Lietuvos istorijos hindi k pristatymas Delyje_1.jpg

   Gruodžio 6 dieną Indijos sostinėje Delyje buvo pristatytas „Lietuvos istorijos“ vertimas į hindi kalbą. Vertimas tapo pirmu dvišaliu tokio pobūdžio tarpinstituciniu kultūriniu projektu, dėl kurio Lietuvos istorija nuo šiol gimtąja kalba bus prieinama maždaug 400-ams milijonų Indijos gyventojų.

   71004698_2888188457877664_4559174975172378624_n.jpg

   Rugsėjo 25 dieną, bendradarbiaujant su išorės paslaugų teikėju „VFS Global“, Indijos sostinėje Delyje oficialiai atidarytas Lietuvos vizų centras.

   Konsulinės naujienos » Dvišaliai santykiai »
   Indija5.jpg

   Rugpjūčio 7 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pareiškė užuojautą dėl buvusios Indijos išorinių reikalų ministrės Sushmos Swaraj mirties. Šią netekties akimirką ministras palinkėjo stiprybės velionės šeimai, artimiesiems ir visai tautai.

   Naujienos »
   7.jpg

   Balandžio 10 dieną Lietuvos ambasadorius Julius Pranevičius įteikė skiriamuosius raštus Bangladešo Liaudies Respublikos Prezidentui Abdului Hamidui.

   Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
   Lietuvos ir Indijos politinės konsultacijos (3).jpg

   Kovo 5 dieną Vilniuje surengtos devintosios Lietuvos ir Indijos politinės konsultacijos, kurioms vadovavo užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius ir Indijos išorinių reikalų ministerijos sekretorius Anumulas Giteshas Sarma.

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata