Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Italijos prezidentui

Sukurta 2017.09.08 / Atnaujinta 2017.09.08 20:55
   Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Italijos prezidentui
   Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Italijos prezidentui

   Rugsėjo 8 dieną Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Italijos Respublikoje Ričardas Šlepavičius įteikė skiriamuosius raštus Italijos Respublikos Prezidentui Sergio Mattarellai.

   Ambasadorius R. Šlepavičius Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vardu patikino, kad Lietuvoje laukiama kitais metais įvyksiančio Italijos vadovo oficialaus vizito. „2018 metais Lietuva minės valstybės atkūrimo šimtmetį. Jūsų apsilankymas Lietuvoje taps  gražiu šimtmečius siekiančių mūsų valstybių ryšių įprasminimu ir suteiks naują impulsą tolesnio Lietuvos ir Italijos bendradarbiavimo plėtrai, ekonominių ir kultūrinių ryšių stiprinimui“, – pažymėjo R. Šlepavičius.

   Po iškilmingos ceremonijos vykusiame susitikime taip pat aptarti dvišaliai Lietuvos ir Italijos santykiai, šalių bendradarbiavimas ES ir NATO, saugumo situacija Europoje. „Italijos kariškių dalyvavimas NATO priešakinėse pajėgose Baltijos valstybėse ir Lietuvos kariškių dalyvavimas ES kovos su nelegalia migracija operacijoje Viduržemio jūroje yra puikus mūsų valstybių solidarumo pavyzdys“, – sakė R. Šlepavičius. Ambasadorius pasidžiaugė intensyviu abiejų šalių kultūriniu bendradarbiavimu, aktyviais akademiniais mokslininkų ir studentų mainais ir paminėjo, kad ne tik Lietuvos turistai itin pamėgę Italiją, tačiau ir tūkstančiai italų kasmet  apsilanko Lietuvoje.

   Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Italijos Respublikoje Ričardas Šlepavičius taip pat yra ambasadorius Maltos Respublikai, San Marino Respublikai ir nuolatinis atstovas prie Jungtinių Tautų maisto ir žemės ūkio organizacijos.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   5Y7A3025.JPG

   Vasario 13 dieną Bratislavoje Lietuvos ambasadorius Austrijos Respublikoje Donatas Kušlys įteikė skiriamuosius raštus Slovakijos Respublikos Prezidentui Andrejui Kiskai.

   Atstovybių naujienos »
   2.jpg

   Vasario 13 dieną Lietuvos ambasadorius Gediminas Varvuolis įteikė skiriamuosius raštus Indonezijos Respublikos Prezidentui Joko Widodo.

   Atstovybių naujienos »
   P_20181220_114134.jpg

   Gruodžio 20 dieną Lietuvos ambasadorius Gediminas Varvuolis įteikė skiriamuosius raštus Malaizijos Karaliaus funkcijas atliekančiam Sultonui Nazrinui Muizzuddinui Shahui.

   Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
   _CAR2557x.jpg

   Gruodžio 7 dieną Lietuvos Respublikos ambasadorius Austrijos Respublikoje Donatas Kušlys Vienoje įteikė skiriamuosius raštus Austrijos Respublikos Federaliniam Prezidentui Alexanderiui Van der Bellenui.

   Dvišaliai santykiai » Naujienos »
   Rita Kazragienė Skiriamieji raštai.PNG

   Rugsėjo 25 dieną Lietuvos Respublikos ambasadorė Belgijos Karalystei Rita Kazragienė įteikė skiriamuosius raštus Karaliui Filipui.

   Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
   0705 LT IT URM-2.jpg

   Liepos 5 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Lietuvoje besilankančiu Italijos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministru Enzo Moavero Milanesi. Ministrai didžiausią dėmesį skyrė saugumo, migracijos ir dvišalio bendradarbiavimo stiprinimo klausimams.

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata