Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras L. Linkevičius pasveikino Danijos kolegą Konstitucijos dienos proga

Sukurta 2018.06.05 / Atnaujinta 2018.06.05 08:49
  Ministras L. Linkevičius pasveikino Danijos kolegą Konstitucijos dienos proga

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 5 dieną pasveikino Danijos užsienio reikalų ministrą Andersą Samuelseną ir visus Danijos žmones, šiandien mininčius šalies Konstitucijos dieną. 

  Sveikinime ministras  L. Linkevičius pažymėjo, kad Lietuva ir Danija plėtoja ilgalaikius, artimus ir daugelyje sričių stiprėjančius santykius, mūsų šalis sieja ypač glaudus bendradarbiavimas ekonomikos ir gynybos srityse. Ministras padėkojo Danijai už solidarumą ir reikšmingą indėlį stiprinant Baltijos šalių regiono saugumą – už šios šalies daugkartinį dalyvavimą NATO Baltijos oro policijos misijoje Lietuvoje, taip pat už prisijungimą prie NATO priešakinių pajėgų. Ministras pabrėžė, kad Lietuva ir Danija yra artimos partnerės Europos Sąjungoje, o taip pat ir kitose tarptautinėse organizacijose.

  Ministras teigė, kad artimi ryšiai ir glaudus Lietuvos ir Danijos bendradarbiavimas, paremtas demokratinių vertybių puoselėjimu, ateityje tik intensyvės ir stiprės.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  2018 03 21-100-BV ambadoriai BDF vadovas.jpg

  Kovo 21 dieną Danijos Užsienio reikalų ministerijos patalpose Kopenhagoje minint Baltijos valstybių valstybingumo atkūrimo šimtmečius buvo organizuotas seminaras apie Šiaurės-Baltijos šalių bendradarbiavimo ateitį regione, ES ir NATO.

  Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata