Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras pasveikino naująjį Argentinos diplomatijos vadovą

Sukurta 2017.06.13 / Atnaujinta 2017.06.13 10:48
  Ministras pasveikino naująjį Argentinos diplomatijos vadovą

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino naująjį Argentinos užsienio reikalų ministrą Jorge Marcelo Faurie.

  „Neabejoju, kad Lietuva ir Argentina išlaikys šiltus santykius ir dirbs abiejų valstybių gerovei. Turime daug galimybių stiprinti dvišalį ir daugiašalį bendradarbiavimą įvairios srityse“, – sveikinimo laiške teigė Lietuvos diplomatijos vadovas.

  Ministras teigė tikintis, kad kitais metais Buenos Airėse planuojamos Lietuvos ir Argentinos politinės konsultacijos bus ypač naudingos siekiant glaudesnių dviejų valstybių tarpusavio santykių bei ieškant naujų bendradarbiavimo galimybių.

  L. Linkevičius pakvietė Argentinos kolegą apsilankyti Lietuvoje.

  Lietuvos ir Argentinos diplomatiniai santykiai atkurti 1991 m. rugsėjo 25 d.

  Jorge Marcelo Faurie Argentinos užsienio reikalų ministro pareigas pradėjo eiti birželio 12 d., iki tol dirbo Argentinos ambasadoriumi Prancūzijoje. Jo pirmtakė Susana Mabel Malcorra Argentinos užsienio reikalų ministrės pareigų atsisakė dėl šeimyninių priežasčių.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  z180713a-2.jpg

  Liepos 13 dieną Buenos Airėse Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius ir Argentinos užsienio reikalų ir kulto viceministras Daniel Raimondi pasirašė Lietuvos ir Argentinos tarpvyriausybinį susitarimą dėl ekonominio bendradarbiavimo.

  Dvišaliai santykiai »
  Argentina2.jpg

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 25 dieną pasveikino Argentinos užsienio reikalų ministrą Jorge Marcelo Faurie ir Argentinos žmones su nacionaline diena – Gegužės Revoliucijos diena, kuria pažymima savarankiškos Argentinos istorijos pradžia.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata