Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Rusijos mieste Jekaterinburge pristatomas Lietuvos ekonominis potencialas

Sukurta 2017.07.12 / Atnaujinta 2017.07.12 09:04

Lietuvos ambasadorius Rusijoje Remigijus Motuzas liepos 9–12 dienomis su oficialiu darbo vizitu lankosi ketvirtame pagal dydį Rusijos mieste Jekaterinburge. Kartu su diplomatinės atstovybės vadovu atvyko ir grupė Lietuvos verslininkų iš įmonių „Klasco“, „Ecowood“ ir kt. Vienas iš vizito tikslų – didžiausios Rusijos pramonės parodos „Innoprom“ aplankymas ir Lietuvos verslui naudingų kontaktų paieška.

Pirmosiomis vizito dienomis ambasadorius kartu su verslininkais aplankė lietuviško kapitalo įmonių stendus, susipažino su jų gaminama produkcija, taip pat susitiko su Jekaterinburgo miesto ir Sverdlovsko srities vadovybe. Susitikimų metu buvo pristatytas Lietuvos ekonominis ir investicinis potencialas, sutarta dėl bendrų projektų 2018 metams, kai vyks Lietuvos 100-mečio minėjimo renginiai, diskutuota istorinės atminties įamžinimo klausimais.

Ambasadorius taip pat aplankė Jekaterinburge esantį vizų centrą, išduodantį Šengeno vizas vykstantiems į Lietuvą, domėjosi centro veikla ir su jo vadovybe aptarė, kaip būtų galima palengvinti vizų gavimo procedūras norintiems aplankyti Lietuvą.

R. Motuzo vizito metu taip pat buvo teikiamos konsulinės paslaugos vietos gyventojams Lietuvos piliečiams. Šiandien, liepos 12 dieną, numatoma aplankyti svarbias Lietuvai istorinės atminties vietas.

Susijusios naujienos Visos naujienos »

Naujienlaiškio prenumerata