Temos Žymėti visasAtžymėti visus

ministras.jpg

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Rusijos Žukovskio mieste atidengta memorialinė lenta lakūnui Rimantui Stankevičiui

Sukurta 2017.07.22 / Atnaujinta 2017.07.23 21:55
   Rusijos Žukovskio mieste atidengta memorialinė lenta lakūnui Rimantui Stankevičiui
   Rusijos Žukovskio mieste atidengta memorialinė lenta lakūnui Rimantui Stankevičiui

   Netoli Maskvos esančiame Žukovskio mieste liepos 21 dieną buvo atidengta memorialinė lenta žinomam lakūnui bandytojui ir kosmonautui bandytojui  lietuviui Rimantui Stankevičiui.

   Memorialinės lentos atidengimo ceremonijoje dalyvavo Lietuvos Respublikos ambasadorius Rusijos Federacijoje Remigijus Motuzas, Rimanto Stankevičiaus artimieji, žymūs lakūnai, Rusijos valstybinių institucijų, aviacijos įmonių ir universitetų atstovai.

   ,,Rimanto Stankevičiaus vardas labai gerai žinomas visoje Lietuvoje. Jis savo talentu ir profesionalumu prisidėjo prie pasaulinės aviacijos kūrimo ir vystymo“, – savo kalboje pažymėjo ambasadorius R. Motuzas.

   Rimantas Stankevičius pasižymėjo didžiuliais nuopelnais aviacijoje, buvo vienas iš dviejų daugkartinio naudojimo kosminio laivo „Buran“ ekipažo narių, bet tragiškai žuvo 1990 metais.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   170919 R.Motuzas S.Levčenko Irkutskas5.jpg

   Rugsėjo 19-23 dienomis Lietuvos ambasadorius Rusijoje Remigijus Motuzas su darbo vizitu lankosi Rytų Sibire, Irkutsko srityje.

   Atstovybių naujienos »
   170916_R_Kabecius_Tarptautinė_švietimo_mugė_Maskvoje2.png

   Maskvoje rugsėjo 16 dieną vykusioje tarptautinėje švietimo paslaugų parodoje „Aukštasis mokslas užsienyje“, kurioje dalyvavo 20 užsienio šalių aukštojo mokslo įstaigų ir kitų organizacijų, Lietuvos ambasados Rusijoje atstovai pristatė platų Lietuvos universitetų ir kolegijų siūlomų studijų programų spektrą.

   Atstovybių naujienos »
   170912 Maisto paroda Maskva Budgenas1.JPG

   Lietuvos ambasados Rusijoje atstovai rugsėjo 12 dieną Maskvoje susitiko su Lietuvos verslininkais, dalyvaujančiais tarptautinėje maisto produktų parodoje „World Food“, su kuriais aptarė jų veiklos potencialą Rusijos rinkoje, bendradarbiavimo su verslo partneriais perspektyvas, pasikeitė nuomonėmis apie verslo aplinkos Rusijoje aktualijas.

   Atstovybių naujienos »
   IMG_4526b.jpg

   Rugpjūčio 10 dieną Sankt Peterburgo Švč. Jėzaus Širdies bažnyčioje atidengta ir pašventinta lenta palaimintajam arkivyskupui Teofiliui Matulioniui atminti.

   Atstovybių naujienos »

   Lietuvos užsienio reikalų ministerija, remdamasi Rusijos Federacijos pateikta oficialia informacija, praneša, kad ES ir trečiųjų šalių piliečiai į Rusijos Federacijos teritoriją gali įvažiuoti tik per tarptautinius pasienio punktus. Tačiau tokių tarptautinių kontrolės punktų Rusijos Federacijos pasienyje su Baltarusijos Respublika ES ir trečiųjų šalių piliečiams, vykstantiems iš vienos šalies į kitą automobiliais ir traukiniais, nėra nustatyta.

   Konsulinės naujienos »

   Užsienio reikalų ministerija reiškia  susirūpinimą dėl masinio taikių demonstrantų sulaikymo Maskvoje, Sankt Peterburge ir daugelyje kitų Rusijos Federacijos miestų. Tarp kelių šimtų sulaikytųjų yra nemažai Rusijos opozicijos lyderių, tarp jų – Kovos prieš korupciją fondo steigėjas ir šios protesto akcijos organizatorius Aleksejus Navalnas, Ilja Jašinas ir kiti.

   Kalbos, pareiškimai »

   Naujienlaiškio prenumerata