Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Suomijos kariuomenės vadui įteiktas Lietuvos kariuomenės medalis

Sukurta 2019.02.28 / Atnaujinta 2019.02.28 17:02
  Suomijos kariuomenės vadui įteiktas Lietuvos kariuomenės medalis

  Vasario 28 dieną Lietuvos ambasadoje Helsinkyje Suomijos kariuomenės vadui gen. Jarmo Lindbergui įteiktas Lietuvos kariuomenės medalis kariams ir civiliams „100 metų atkurtai Lietuvos kariuomenei".

  Šiuo medaliu apdovanojami kariai ir civiliai už reikšmingą indėlį atkuriant ir stiprinant Lietuvos kariuomenę, puoselėjant jos tradicijas, o užsienio valstybių karininkai – už asmeninį indėlį stiprinant Lietuvos kariuomenę, pagarbą jos vertybėms ir bendradarbiavimą.

  Garbingo apdovanojimo įteikimo proga Lietuvos ambasadorius Suomijoje Valdemaras Sarapinas pasidžiaugė glaudžiu Lietuvos ir Suomijos bendradarbiavimu saugumo ir gynybos srityje ir pabrėžė, kad šiuo metu, regione susiduriant su geopolitiniais iššūkiais, Suomijos pastangos stiprinti saugumą ir taiką Baltijos jūros regione per dvišalį bendradarbiavimą ir daugiašalius formatus yra ypač vertingos. Ambasadorius taip pat akcentavo, kad Suomija yra viena iš artimiausių NATO partnerių, todėl svarbu ir toliu stiprinti solidarumą ir tvirtesnę ES ir NATO partnerystę.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG_0991.JPG

  Gegužės 24 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministerijos politikos direktorė Asta Skaisgirytė Helsinkyje susitiko su Suomijos užsienio reikalų ministerijos politikos direktoriumi Jukka Salovaara. Susitikimo metu aptarta Suomijos pirmininkavimo ES Tarybai šių metų antrąjį pusmetį darbotvarkė.

  Europos Sąjunga »
  20190515_124620.jpg

  Gegužės 15 dieną Lietuvos ambasadorius Suomijoje Valdemaras Sarapinas lankėsi Oulu mieste. Susitikimų su Oulu miesto, universiteto ir regiono prekybos rūmų vadovybe bei vietinio verslo atstovais metu buvo pristatytos ir aptartos bendradarbiavimo mokslo ir verslo srityse galimybės, būsimo Lietuvos garbės konsulato Oulu mieste veikla.

  Atstovybių naujienos »
  2019-05-09 Tampere 2.jpg

  Gegužės 10 dieną Suomijos Tamperės mieste buvo surengtas Lietuvos inžinerijos pramonės pristatymo renginys šio Suomijos regiono verslininkams.

  Atstovybių naujienos » Ekonominiai santykiai »
  2019-03-28 NB8 helsinkis.JPG

  Kovo 27 dieną užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius Suomijos mieste Tamperėje atidarė Lietuvos garbės konsulatą. Nuo šiol Suomijoje Lietuvai atstovaus jau penki garbės konsulai.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
  L Mazylis Helsinkis 2019-03-22.jpg

  Kovo 22 dieną Lietuvos ambasadoje Suomijoje viešėjo Berlyno politiniame archyve 1918 metų Lietuvos Nepriklausomybės Aktą suradęs Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Liudas Mažylis.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
  1..jpeg

  Kovo 16 dieną Suomijoje, Espoo miesto „Akseli“ bibliotekoje vyko „Lietuvių kalbos dienos 2019“. 

  Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata