Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

URM baigtas diegti konsulinių paslaugų teikimo kokybės standartas

Sukurta 2020.09.18 / Atnaujinta 2020.09.18 11:31

Užsienio reikalų ministerijoje baigtas diegti Konsulinių paslaugų teikimo kokybės standartas, kuris padės konsuliniams pareigūnams ir darbuotojams teikti paslaugas laikantis reprezentatyvumo, objektyvumo, nešališkumo, pagarbaus ir dėmesingo bendravimo principų.

Kokybės standartas taip pat suteiks gaires, kaip tinkamai pateikti informaciją klientams, sutvarkyti ir paruošti darbui konsulinių paslaugų teikimo vietą, kad darbas būtų sklandus, o santykis su klientu – pozityvus.

Kokybės standartas įgalins užtikrinti, kad klientas, kreipęsis į Lietuvos konsulinę įstaigą bet kurioje pasaulio vietoje bus aptarnautas vienodai kokybiškai.

Kokybės standarto parengimas ir įdiegimas truko dvejus metus: buvo išanalizuoti konsulinių paslaugų teikimo procesai, 200 konsulinių pareigūnų ir konsulinių darbuotojų apmokyti jį taikyti savo kasdieniame darbe.

Susijusios naujienos Visos naujienos »

Atsižvelgdama į COVID-19 pandemijos sukeltus kelionių apribojimus ir siekdama užtikrinti konsulinių funkcijų atlikimo Lietuvos piliečiams prieinamumą, Lietuvos užsienio reikalų ministerija nusprendė pavesti Lietuvos atstovybėms Čekijoje, Kroatijoje, Moldovoje, Rumunijoje ir Vengrijoje konsulines funkcijas Lietuvos piliečiams atlikti pilna apimtimi.

Konsulinės naujienos » Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »

Užsienio reikalų ministerija tikslina informaciją dėl LR pilietybę atkurti siekiančių asmenų dokumentų pateikimo - jiems vykti į Lietuvą priduoti dokumentų nebus būtina.

Ministerijos naujienos »