Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Užsienio reikalų ministerija prisijungs prie „Įvairovės Chartijos“

Sukurta 2019.05.06 / Atnaujinta 2019.05.06 15:57

Gegužės 7 dieną, 9 valandą, Užsienio reikalų ministerijoje bus pasirašoma „Įvairovės Chartija“. Tai – Europos Komisijos iniciatyva, vienijanti įvairias organizacijas, įmones ir institucijas, kurios siekia būti socialiai atsakingomis ir prisidėti prie teigiamų pokyčių visuomenėje, skatinanti  įvairovę ir lygias galimybes darbinėje aplinkoje, nediskriminuojant amžiaus, negalios, rasės, tautybės, religijos, lyties ar kitais pagrindais.

Šiuo metu prie „Įvairovės Chartijos“ ES valstybėse yra prisijungusios daugiau nei 10 tūkst. įmonių ir institucijų. Lietuvoje prie savanoriškos iniciatyvos „Įvairovės Chartijos“ jau prisijungė 27 tarptautinės ir Lietuvos įmonės.

„Įvairovės chartijos“ steigėjai Lietuvoje – „Diversity Development Group“, vykdanti socialinius projektus ir tyrimus žmogaus teisių, švietimo, lygių galimybių, įvairovės ir kitose srityse, ir socialinė įdarbinimo agentūra „SOPA“.

Žiniasklaidos atstovų dėmesiui: norinčius renginyje dalyvauti žurnalistus kviečiame registruotis el. paštu [email protected] iki gegužės 7 d. 8 val., nurodant savo vardą, pavardę ir atstovaujamą žiniasklaidos priemonę. Su savimi prašome turėti asmens dokumentą.

Naujienlaiškio prenumerata