Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Užsienio reikalų ministerijoje vyks Baltų apdovanojimo teikimo ceremonija

Sukurta 2019.10.29 / Atnaujinta 2019.10.30 16:57

Spalio 31 dieną,14 val., Užsienio reikalų ministerijoje (J. Tumo-Vaižganto g. 2, Vilnius) vyks Baltų apdovanojimo teikimo ceremonija. Apdovanojimą įteiks Lietuvos ir Latvijos užsienio reikalų ministrai.

Baltų apdovanojimu bus įvertinti pasiekimai ir indėlis šiose srityse:  lietuvių literatūros vertimas į latvių kalbą arba latvių literatūros į lietuvių kalbą, lietuvių kalbos mokymas ir puoselėjimas Latvijoje arba latvių kalbos – Lietuvoje, Lietuvos arba Latvijos materialaus ir nematerialaus kultūros ir istorijos paveldo tyrimai, tiriamoji žurnalistika apie Lietuvos ir Latvijos istoriją, kultūrą ir turizmą.

Baltų apdovanojimui nominuotas filologas Alvydas Butkus, lietuvių literatūros tyrinėtojas Vigmantas Butkus, vertėjas ir literatūrologas Silvestras Gaižiūnas, filologė Regina Kvašytė, vertėja Dace Meiere.

Žiniasklaidos atstovų dėmesiui: renginyje norinčius dalyvauti žurnalistus kviečiame registruotis iki spalio 31 d. 12 val., nurodant savo vardą, pavardę ir atstovaujamą žiniasklaidos priemonę.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
Latvijos URM nuotr..jpg

Rugsėjo 22 dieną Rygoje (Latvijoje) Lietuvos ir Latvijos užsienio reikalų ministrai 2020 metų „Baltų apdovanojimą“ įteikė Latvijos diplomatui, pirmajam Latvijos ambasadoriui Lietuvoje po Nepriklausomybės atkūrimo Albertui Sarkaniui.

Dvišaliai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »

Rugsėjo 22 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kartu su Latvijos kolega Edgaru Rinkevičiumi Rygoje (Latvijoje) dalyvaus 2020 metų „Baltų apdovanojimo“ įteikimo ceremonijoje.  

Dvišaliai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »
56194293_2575913772425254_8361463063659937792_o.jpg

Lietuvos ir Latvijos užsienio reikalų ministerijos skelbia konkursą 2020 metų Baltų apdovanojimui gauti. Baltų apdovanojimu bus įvertinti pasiekimai ir indėlis šiose srityse:  lietuvių literatūros vertimas į latvių kalbą arba latvių literatūros į lietuvių kalbą, lietuvių kalbos mokymas ir puoselėjimas Latvijoje arba latvių kalbos – Lietuvoje, abiejų šalių materialaus ir nematerialaus kultūros ir istorijos paveldo tyrimai, tiriamoji žurnalistika apie šalių istoriją, kultūrą ir turizmą.

Dvišaliai santykiai »