Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Vizitą Gruzijoje Lietuvos užsienio reikalų ministras baigė susitikimu Gruzijos Parlamente ir vieša paskaita

Sukurta 2017.06.13 / Atnaujinta 2017.06.13 14:46
  Vizitą Gruzijoje Lietuvos užsienio reikalų ministras baigė susitikimu Gruzijos Parlamente ir vieša paskaita

  Birželio 13 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Gruzijos Parlamento pirmininku Irakliu Kobakhidze bei lankėsi Europos Sąjungos ir NATO informacijos centre, kur susitiko su studentais iš Gruzijos universitetų.

  Susitikime su Parlamento pirmininku didelis dėmesys skirtas šiuo metu svarstomai Gruzijos konstitucinei reformai. Ministras pabrėžė, kad Gruzija turi užtikrinti skaidrų ir atvirą procesą, įtraukiantį tiek visuomenę, tiek opozicines partijas. „Bendras sutarimas, net jei reikalauja daug daugiau laiko ir pastangų, visada yra geresnis būdas priimti svarbiausius šalies ateitį lemsiančius sprendimus; tai vienintelis būdas užtikrinti tokių žingsnių tvarumą ir plačią paramą jiems“, – teigė L. Linkevičius.

  Gruzijos Parlamento pirmininkas I. Kobakhidze pažadėjo, kad Gruzija įvertins absoliučiai kiekvieną Venecijos komisijos rekomendaciją.

  ES ir NATO informacijos centre Lietuvos užsienio reikalų ministras diskutavo su studentais apie Gruzijos kelią į ES ir NATO, kylančius iššūkius ir galimybes. Ministras kvietė jaunimą dalyvauti šalies politiniame gyvenime, palaikyti ir skatinti vyriausybę nuosekliai įgyvendinti reikalingas reformas. Pažymėta, kad aktyvi pilietinė visuomenė – vienas iš svarbiausių kiekvienos demokratijos ramsčių.

  Gruzijos vidaus ir užsienio politikos aktualijas ministras taip pat aptarė su opozicijos ir nevyriausybinio sektoriaus atstovais.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  1.jpg

  Rugsėjo 17 dieną užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius su Lietuvoje viešinčia Sakartvelo (Gruzijos) parlamento delegacija aptarė Sakartvelo pažangą siekiant integracijos į Europos Sąjungą ir NATO, atkreipė dėmesį į parlamento vaidmenį įgyvendinant būtinas reformas.

  Dvišaliai santykiai »
  ministras Tbilisyje.JPG

  Rugsėjo 11 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo tarptautinėje Tbilisio konferencijoje, kur su Floridos tarptautinio universiteto atstovu Davidu Krameriu bei kitais į renginį atvykusiais politikais ir ekspertais diskutavo apie Europos saugumą.

  Dvišaliai santykiai »

  Rugsėjo 10-12 dienomis Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius lankysis Sakartvele (Gruzijoje), kur dalyvaus tarptautinėje Tbilisio konferencijoje ir susitiks su aukščiausiais šalies pareigūnais.

  Dvišaliai santykiai »
  linija.jpg

  Rugpjūčio 6-7 dienomis Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kartu su Lenkijos ir Latvijos užsienio reikalų ministrais Jaceku Czaputowicziumi ir Edgaru Rinkevičiumi bei Ukrainos vicepremjeru Pavlo Rozenko lankosi Sakartvele (Gruzijoje), kur mini dešimtąsias Rusijos agresijos prieš Sakartvelą metines. 

  Ministerijos naujienos »

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kartu su Lenkijos užsienio reikalų ministru Jaceku Czaputowicziumi, Latvijos užsienio reikalų ministru Edgaru Rinkevičiumi ir Ukrainos vicepremjeru Pavlo Rozenko rugpūčio 6-7 dienomis lankysis Sakartvele (Gruzijoje), kur bus minimos 10-tosios Rusijos agresijos prieš Sakartvelą metinės. Vizito tikslas – išreikšti tvirtą ir nuoseklią paramą Sakartvelo suverenitetui ir teritoriniam vientisumui.

  Ministerijos naujienos »

  Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija rugpjūčio 2 dieną kreipėsi į Migracijos departamentą, siūlydama į nepageidaujamų asmenų sąrašą įtraukti asmenis, prisidėjusius prie žmogaus teisių pažeidimų okupuotose Sakartvelo (Gruzijos) teritorijose.

  Ministerijos naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata