Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos pilietybę atkurti siekiantiems asmenims ir toliau nereikės vykti į Lietuvą pateikti dokumentų

Sukurta 2021.01.26 / Atnaujinta 2021.01.26 18:02

Užsienio reikalų ministerija tikslina informaciją dėl LR pilietybę atkurti siekiančių asmenų dokumentų pateikimo - jiems vykti į Lietuvą priduoti dokumentų nebus būtina.

Šiandien ministerija persiuntė Migracijos departamentui prie LR VRM raštą, kuriame pabrėžiama, kad atvykimas į Migracijos departamentą asmeniškai pilietybės atkūrimo klausimu turi būti ne prievolė, bet galimybė. Asmenys,  turintys teisę atkurti Lietuvos pilietybę ir siekiantys tai padaryti, galės ir toliau pasirinkti jiems patogesnį būdą pateikti atitinkamus dokumentus  - arba atvykę  į Lietuvos diplomatinę atstovybę ar konsulinę įstaigą, arba tiesiogiai Migracijos departamente. URM teikiamais pasiūlymais, siekiama sumažinti asmenims tenkančias laiko ir finansines išlaidas.

Susijusios naujienos Visos naujienos »

Atsižvelgdama į COVID-19 pandemijos sukeltus kelionių apribojimus ir siekdama užtikrinti konsulinių funkcijų atlikimo Lietuvos piliečiams prieinamumą, Lietuvos užsienio reikalų ministerija nusprendė pavesti Lietuvos atstovybėms Čekijoje, Kroatijoje, Moldovoje, Rumunijoje ir Vengrijoje konsulines funkcijas Lietuvos piliečiams atlikti pilna apimtimi.

Konsulinės naujienos » Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »

Užsienio reikalų ministerijoje baigtas diegti Konsulinių paslaugų teikimo kokybės standartas, kuris padės konsuliniams pareigūnams ir darbuotojams teikti paslaugas laikantis reprezentatyvumo, objektyvumo, nešališkumo, pagarbaus ir dėmesingo bendravimo principų.

Konsulinės naujienos »