Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Stiprinamas Lietuvos ir Palestinos bendradarbiavimas kultūros srityje

Sukurta 2021.03.18 / Atnaujinta 2021.03.18 11:54
  Stiprinamas Lietuvos ir Palestinos bendradarbiavimas kultūros srityje

  Kovo 18 dieną Lietuvos ryšių su Palestina biuro vadovas Bertas Venckaitis su Palestinos kultūros ministru Dr. Atefu Abu Saifu aptarė Lietuvos ir Palestinos bendradarbiavimą kultūros srityje.

  Susitikimo metu sutarta Palestinoje surengti „Kaunas Europos Kultūros sostinė – 2022“ ir Lietuvos totorių istorijos ir kultūros metams skirtus renginius. Kultūros ministrui pristatyta Lietuvos ryšių su Palestina biuro vykdoma veikla ir planai kultūrinės diplomatijos srityje. Taip pat aptartos abiejų šalių  kultūros institucijų bei organizacijų bendradarbiavimo intensyvinimo galimybės, modernaus meno kolektyvų partnerysčių skatinimas.

  B. Venckaitis pakvietė Atefą Abu Saifą dalyvauti bendrame Lietuvos ir Lenkijos ryšių su Palestina biurų organizuojame renginyje, skirtame paminėti Abiejų Tautų Respublikos Gegužės 3-iosios Konstitucijos ir Tarpusavio įžado metus.

  Lietuvos biuro vadovas taip pat perdavė kvietimą 2021-aisiais metais Palestinai dalyvauti tradicinėse Lietuvos užsienio reikalų ministerijos organizuojamose „Arabų kultūros dienose“.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG_1215.jpg

  Balandžio 2 dieną Lietuvos generalinis konsulatas Sankt Peterburge (Rusija) kartu su Lietuvos tautodailininkų sąjungos Vilniaus bendrija ir Rusijos etnografijos muziejumi atidarė unikalią parodą „Lietuvių Velykų tradicija“, skirtą tradiciniams pavasario švenčių simboliams.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
  bv.jpg

  Kovo 28 dieną Lietuvos ryšių su Palestina biuro vadovas Bertas Venckaitis susitiko su Palestinos moterų reikalų ministre Dr. Amal Hamad.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
  su PM.jpg

  Sausio 11-12 dienomis Lietuvos  ryšių su Palestina biuro vadovas Bertas Venckaitis susitikimuose su Palestinos ministru pirmininku Mohammadu Ishtayyehu ir užsienio reikalų viceministre Amal Jadou aptarė dvišalio bendradarbiavimo stiprinimą.

  Dvišaliai santykiai »
  IMG_3291.jpg

  Gruodžio 9 dieną Lietuvos ambasada Japonijoje ir Tokijo Wasedos universitetas surengė konferenciją „Čijunės Sugiharos humanizmo paveldas ir pamokos“, skirtą Č. Sugiharos gimimo 120-osioms metinėms ir „vizų į gyvenimą“ išdavimo 80-mečiui.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »

  Gruodžio 8 dieną Lietuvos ambasada JAV surengė tarptautinių konkursų laureato fotografo Tado Kazakevičiaus fotografijų serijos „Tai, ko nebebus“ virtualų pristatymą JAV auditorijai.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
  4.jpeg

  Lietuvos ambasadorius Japonijoje Gediminas Varvuolis lankėsi Lietuvos savaitės renginiuose Hiracukos mieste. Renginių metu buvo rodomas reportažas apie Sugiharos namus Kaune, vyko lietuviškų produktų pristatymas, surengta nuotraukų ekspozicija.

  Dvišaliai santykiai »